Ana Sayfa / Kültür / Turbobit Premium Link Generator

Turbobit Premium Link Generator

Turbobit Premium Link Generator, Turbobit ülkemizde ve dünya da en fazla kullanılan dosya, program indirme sitelerinden birisidir. Turbobit üzerinden yapılan indirmeler de eğer premium üye değilseniz 60 dakika kadar bekleme süresine giriyorsunuz. Kısacası saatte sadece 1 tane indirme yapmanıza izin veriyor. Turbobit Premium Link Generator siteleri ile bu 60 dakikalık bekleme süresini beklemenize gerek kalmıyor. Dilerseniz fazla konuyu uzatmadan direkt olarak Turbobit Premium Link Generator sitelerine geçelim.

Turbobit Premium Link Generator

PremiumLeech

PremiumLeech sitesine http://premiumleech.eu/ bu adresten ulaşabilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra indirmek istediğiniz dosyanın turbobit linkini yapıştırmanız gerekiyor. Sonrasında ise kullanım sözleşmesini kabul ederek “Generate Premium Links” butonuna tıklamalısınız. Açılan sayfa içerisinde mavi renk ile yazılmış turbobit indirme linkinize tıklayıp reklamları geçtiğiniz anda indirmeniz başlayacaktır.

Leech1s Cbox

Leech1s Cbox sitesine http://leech1s.com/ bu link üzerinden giriş yapabilirsiniz. Yabancı bir site olan Leech1s Cbox’a giriş yaptığınız zaman “Register” yazan yere tıklayarak kaydolmanız gerekiyor. Kayıt işleminizi tamamladıktan sonra hesabınıza giriş yaparak “Link Checker” yazan yere turbobit indirme linkinizi yapıştırın. Sonrasında ortaya çıkan kodu ise kopyalayıp “Chat” kısmına yapıştırmanız gerekiyor. Linkiniz yeni linke çevrildiği zaman yeni linke tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

TurkDown Cbox

TurkDown Cbox sitesine https://cbox.turkdown.com/ bu link üzerinden giriş yapabilirsiniz. TurkDown Cbox sitesi adından da anlaşılabileceği üzere bir Türk sitesi olduğundan dolayı tamamen Türkçe bir site.

TurkDown Cbox sitesine ilk olarak kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt işleminizi tamamladıktan sonra “Link Kontrol” butonuna tıklayarak linkinizi yapıştırmanız gerekiyor. Sonrasında aşağıda ortaya çıkan kodu kopyalayarak “Chat” bölümüne yapıştırmanız gerek. Linkinizi çevirme işlemi yapınca yeni linke tıklayarak indirmenizi başlatabilirsiniz.

LeechAll

LeechAll sitesine http://leechall.com/ adresinden ulaşabilirsiniz. Çevirmek istediğiniz turbobit linkini sitede yer alan boş kutucuğa yapıştırarak “Download” butonuna basmanız gerekiyor. Sonrasında indirmek istediğiniz dosyanın ismi ekranda beliriyor. İndirmek istediğiniz dosyanın adına tıkladığınızda ise 5-10 saniye kadar beklemeniz gerekecek. Sonrasında “Get Link” butonuna tıklayarak açılan reklamları geçeceksiniz. Sonrasında indirmeniz başlayacak.

LeechAll sitesi günlük sadece 1 gb indirmeye izin vermektedir. Fakat modeminizi restleyerek veya ip adresinizi değiştirerek sınır olmadan kullanabilirsiniz.

PremiumZen

PremiumZen sitesine https://premiumzen.com/generate/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Site içerisinde yer alan kutuya çevirmek istediğiniz turbobit linkini yapıştırın ve sonrasında kullanım sözleşmesini kabul edin ve “Dönüştür” butonuna basın. İndirmek istediğiniz dosyanın adı ekranınıza yansıyacaktır. İndirmek istediğiniz dosyanın adına tıklayarak açılan reklamın süresinin geçmesini bekleyin. Sonrasında “Get Link” diyerek reklamı geçin. Reklamlar 2 defa açılıyor. Bu nedenle “Get Link” tıklamasını 2 defa yapmanız gerekiyor. Sonrasında yeni linke tıklayarak  “Continue” yazısına tıklayın ve indirme işleminize başlayın.

AlemdarLeech Cbox

AlemdarLeech Cbox sitesine http://alemdarleech.com/ adresi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra “Register” butonuna tıklayarak siteye kayıt olmanız gerekiyor. Siteye kayıt olup giriş yaptıktan sonra “Link Checker” butonuna tıklamalısınız ve önünüze gelen kutuya indirmek istediğiniz turbobit linkini yapıştırarak “Check Link” demelisiniz. Sonrasında sitenin alt kısmında “Click to Get BBcode” yazan bir buton görünecek. O butona tıklayarak açılan kutunun içerisinde yazanları kopyalayın. Ana sayfaya dönerek o kutunun içerisinden kopyaladığınız yazıyı mesaj olarak gönderin. Linkiniz bir bot ile çevrilip isminiz yazılı halde gelecektir. Bu gelen linke tıklayıp reklamları geçerek indirme işlemine başlayabilirsiniz.

Turbobit Premium Link Generator Siteleri ile ilgili yazımız umarız faydalı olmuştur. Yazı ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından lütfen bizimle paylaşın. Ayrıca sizin kullandığınız Turbobit Premium Link Generator sitesi var ise yorumdan bize ulaştırırsanız yazımıza ekleme yapabiliriz.

25 Yorum

 1. Turbobitte o 60 dakika cooldown olayı çok kötü. Beklemek gerçekten sinir bozucu. Turbobit premium’da o kadar fazla para vermek istemiyorum. Bu dediğiniz siteleri kullanacağım umarım işime yarar.

 2. Turbobit Premium Link Generator Siteleri ücretsiz mi acaba? Premium yazdığınız için ücretli gibi geliyorda ondan sordum. Eğer ücretli ise bu siteleri kullanmak yerine direkt turbobit premium almak daha mantıklı değil mi sizce de?

  • Verdiğimiz bütün Turbobit Premium Link Generator Siteleri ücretsizdir. Premium yazdığına aldanmayın tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

 3. Teşekkürler, Turbobit Premium Link Generator yazınızda yaplaştığınız siteler sayesinde turbobit üzerinden çok daha hızlı ve beklemeden indirme yapabileceğiz

 4. Paylaştığınız Premium Link Generator siteleri aktif çalışıyor. Gerçekten çok teşekkür ederim. 2 gündür aktif çalışan site arıyordum. Su gibi geldi.

 5. Turbobit premium generator siteleri mi? Hem de biz yaza girip tatile başlayacakken. Madem bulduk bunları arşivimizi dolduralım geceleri

 6. Turbobit premium

  Turbobit premium almaktansa bu siteleri kullanmak kesinlikle daha mantıklı

 7. Turbobit premium link generator siteleri 2018 yılında hala kullanılıyor mu ya? Eskide kalan tek kişi ben değil miymişim

 8. Turbobit premium link paylaşımınız ile dosyalarımı kolaylıkla indirebiliyorum

 9. Turbobit Premium Link Generator siteleri çalışıyor paylaşım için teşekkürler

 10. Turbobit link generator siteleri çalışıyor. Teşekkür ederim

 11. Link generator siteleri sanırım sadece sizin verdiklerini çalışıhır. O kadar araştırdım diğer sitelerin önerileri hep patlamış durumda

 12. Turbobit premium link genarator siteleri sağlam hepsi çok iyi

 13. Turbobit premium link generator siteleri çalışıyor.

 14. Paylaştığımız siteler gerçekten çok hızlı

 15. Turbobit premium link generator siteleri sayesinde beklemeden dosya indiriyorum sağolun

 16. Turbobit premium link generator siteleri baya sağlam ve işe yarıyor

 17. Turbobit premiuma para ödemekten turbobit link generator siteleri kullanmak daha mantıklı

 18. Oh be turbobit premiuma para vermekten kurtardınız beni bende kara kara düşünüyordum nasıl yapacağım diye çok teşekkürler

 19. Turbobit premium almak mantıklı değil sürekli iş yapmıyırdanız

 20. Turbobit premium siteleri cok iyi

 21. Çok teşekkürler bende tam olarak bunu arıyordum. En azından kendim için oldukça yardımcı oldunuz 🙂

 22. Turbobit premium generator siteleri gayet güzel emeğe sağlık.

 23. Turbobit premium link generator siteleri 2018 paylaşımınız çok iyi. Sitelerin tamamı çalışıyor

 24. Turbobit premium link generator sitelerinin tamamı çalışıyor. Güzel beğendim teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir