Ana Sayfa / Kültür / The Gifted 2. Sezon

The Gifted 2. Sezon

The Gifted 2. Sezon ile izleyici ile tekrar buluşacak. X-Men dünyasını televizyonlarımıza başarıyla taşıyan The Gifted dizisinin 2. sezon onayını aldığı yılın başında izleyiciye duyurulmuştu. Sonunda The Gifted 2. sezon yayın tarihi belli oldu. Böylece sevenlerin kafasındaki The Gifted 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak sorusu son buldu.

The Gifted 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak

Marvel tarafından yayın hakları Fox kanalına devredilen X-Men, farklı platformlar üzerinden sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. 2000’lerin başından itibaren sinemada birçok farklı hikayesini izlediğimiz Mutantların savaşı yeni hikayeler ile televizyonlarımıza yansıyor. The Gifted ve Legion gibi dizilerin büyük başarısı ise X-Men dünyasından daha birçok yapımın televizyonlara taşınacağını göstermeye yetiyor.

Fox kanalı üzerinden sevenleri ile buluşacak olan The Gifted dizinin 2. sezonu, Atlanta üzerinde yer alan bir istasyonun patlaması ile başlayacak. Sonrasında yer altına çekilen mutantlar ailelerini ve sevdiklerini bulup kurtarmak adına tekrar dünyaya çıkacak. Washington’a kadar ilerleyecek olan mutant kahramanlarımız yeni kişiler ile tanışacak ve hikayeleri gittikçe karmaşık bir hal alacak.

Dizinin sevenleri tarafından beklenen ikinci sezonu Amerika üzerinden 25 Eylül itibari ile sevenleri ile buluşacak. İlk sezonda yakaladıkları başarıyı devam ettirebilecekler mi en büyük merak konusu.

İzleyecek dizin kalmadı mı? Senin için hazırladığım En İyi Tayland Dizileri yazımı kesinlikle okumalısın.

3 Yorum

  1. The gifted 2. Sezon merakla bekliyorum. Küçüklüğümden beri bırakamadım şu süper kahramanları

  2. The gifted 2. Sezon yayın tarihini heyecanla bekliyorum bakalım bu sezon ilk sezondaki başarıyı devam etti edebilecekler mi

  3. X men dizi serisi olan the gifted 2. Sezon yayım tarihi gelmeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir