Ana Sayfa / Kültür / Tayland Dizileri

Tayland Dizileri

Tayland Dizileri, en az ülkenin doğal güzellikleri ve mutfağı kadar başarılı ve ünlü yapımlar. Tayvan dizileri ve Kore dizileri de başarılı ancak Tayland dizilerinin yeri bir ayrı. En iyi uzak doğu dizileri arasında gösterilen Tayland dizileri hem ülkemizde hem de dünya çapında çok büyük kitlelere hitap etmekte. Biz de sizler için Tayland’ın en çok beğenilen dizileri ve Tayland’ın en çok izlenen dizilerini derledik. Umarız Tayland dizi önerileri arasında hoşunuza giden ve keyifle izleyeceğiniz diziler çıkar. Tayland dizileri 2019 yılında da hız kesmeden gelmeye devam ediyor, biz de beğendiğimiz 2019 Tayland dizilerini yazımıza ekliyor olacağız.

Makalemizde elimizden geldiği kadar en iyi dizilerden bahsedeceğiz. Fakat bizim sıralamamız resmi bir sıralama veya bir kıyaslama sıralaması değildir. Tamamen karışık ve hiç bir anlam ifade etmeyen bir sıralamadır. Keyifli okumalar dileriz.

Full House

tayland-dizileri-full-house
Tayland Dizileri – Full House

Dizi Türü: Romantik
Bölüm Sayısı: 20

Om-Em, ablası ile beraber babalarından onlara miras kalan evde hayatlarını devam ettirmektedir. Ablası bir gün Om-Em’i bir yolculuğa gönderir ve Om-Em şehir dışında iken babalarından kalan evi kardeşine haber vermeden satar. Ablasının evi satma nedeni ise nişanlısı ile beraber biriken borçları ödeyebilmektir.

Ablası tarafından Kore’ye gönderilen ve hiçbir şeyden haberi olmayan Om-Em seyahatinde Mike adında biriyle tanışır. İlerleyen süreçte seyahatten evine dönen Om-Em ne olduğunu anlayamaz. Evin ablası tarafından satıldığını öğrenince adeta çıldırır ve deliye döner. Fakat dizi asıl olarak bu noktada başlamaktadır. Evi alan kişi Om-Em’in Kore seyahatinde tanıştığı Mike’tan başkası değildir. Bu tesadüf iki tarafı da şaşırtır.

İlerleyen süreçte Om-Em ile Mike yakınlaşıyor ve anlaşmalı bir evlilik yapıyorlar. İkilinin romantik hikayesi ise pek çok ülke de televizyona farklı farklı olarak uyarlanmıştır. En iyi tayland dizileri arasında kesinlikle gösterebileceğim ve izlemenizi önereceğim bir yapım.

Kiss Me

tayland-dizileri-kiss-me
En İyi Tayland Dizileri – Kiss Me

Dizi Türü: Romantik, Gençlik
Bölüm Sayısı: 20

Taliw gerçekten hayat dolu, güzel ve derslerinde çok başarılı bir genç kızdır. Tenten ise dillere destan bir yakışıklılığa ve inanılmaz derecede bir zekaya sahiptir. Japonya’dan gelen Tenten ile Taliw’in kaderi kesişir ve Taliw gönlünü Tenten’e kaptırır. Bir gün ansızın Taliw’lerin evi yanarak kül olur. Sonrasında ise Tenten’lere taşınarak iki aile beraber yaşamaya başlar.
Dizi’de iki karakterimiz birbirine aşıktır fakat iki karakterimize de aşık olan arkadaşları vardır. Bu aşk çemberi ise diziyi daha eğlenceli bir hale getiriyor. Çok sevilen ve övgü toplayan Kiss Me dizisi sonrasında birçok farklı ülkeye uyarlanmıştır.

Cubic

tayland-dizileri-cubic
Tayland Dizi Önerileri – Cubic

Dizi Türü: Polisiye, Aksiyon
Bölüm Sayısı: 16

Ruthai isimli karakterimizin babası mafyaya bulaşarak çok yüklü bir borcun altına girer. Mafyaya olan borcunu ödeyemeyen Ruthai’nin babası ne yapacağını bilemez. Bu süreçte mafya lideri Ruthai’nin ablasını beğenir ve borcuna karşılık ablasını almak ister. Bu durumu öğrendikten sonra baba kızlarını da yanına alarak kaçmaya çalışır. Fakat son anda eve unuttuğu birkaç şeyi almak için eve dönen Ruthai yakalanır. Ruthai ablası kadar güzel değildir fakat mafya kızı kaçırarak mafya babasının temizlikçisi olarak çalıştırmaya başlar.

Kişisel yorumum güzel ve izlenmesi gereken bir dizi olduğu yönünde. Fakat dizide biraz fazla tesadüf var yani onu görmezden gelirseniz izlemesi gerçekten keyifli. Tayland dizi önerileri arasında yer verebileceğim bir dizi.

Devil Lover

tayland-dizileri-devil-lover
Tayland Dizileri – Devil Lover
Dizi Türü: Bilim Kurgu, Fantastik
Bölüm Sayısı: 17
Sora özel yetenekleri olan, bu özel güçlerinin farkında olmasına rağmen nasıl kontrol edeceğini bilemeyen bir gençtir. Bu kontrol problemi nedeni ile kimi zaman ailesine kimi zaman ise çevresine zarar vermektedir. Ailesi artık Sora’yı “Şeytan” olarak görmekte ve öyle adlandırmaktadır. Çevresi de aynı şekilde bu özel yetenekleri nedeniyle Sora’yı dışlamaktadır.
Bir gün Japon bir bilim adamı Sora’nın evine gelerek onu Japon Teknolojileri Bilim Bölümüne götürmek ister. Yıllar boyunca burada Sora üzerinde çeşitli araştırmalar yapılır. Bu süreç o kadar uzun sürer ki Sora artık dışarıdaki normal hayatı tamamen unutmuş ve iyileştiği zaman dış dünyaya nasıl uyum sağlayacak bilemez bir haldedir.
Dizi 17 bölüm ve gerçekten ben çok büyük bir keyifle izledim. Sürekli acaba birazdan ne olacak hissinin yanı sıra acıma ve duygunuzu da tetikliyor. Eğer tayland dizileri izlemeyi seviyorsanız kesinlikle bu diziye vakit ayırın. Emin olun Pişman olmayacaksınız.

I Wanna Be Sup’tar

tayland-dizileri-i-wanna-be-suptar
En İyi Tayland Dizi Önerileri – I Wanna Be Sup’tar

Dizi Türü: Romantik Komedi
Bölüm Sayısı: 26

Win Pakorn, Tayland üzerinde hayatını devam ettiren bir süper stardır. Fakat yaklaşık 5 yıl önce hakkında medyaya yansıyan “gey” dedikoduları sonucunda şöhreti büyük ölçüde zarar görmüş ve ismi karalanmıştır. Bu duruma bağlı olarak ise Tayland’dan ayrılmak zorunda kalmıştır. En büyük hayali ise ülkesine geri dönerek hayatının kalanını orada devam ettirmektir.

WanNueng ise süper star olmak isteyen genç bir kadındır. WanNueng süper starlık hayali kurmasına rağmen ailesi ise onu İngiltere’ye göndererek orada eğitim almasını istemektedir. Ailesine karşı çıkarak hayalinin peşinden koşan WanNueng ile ülkesine dönmek isteyen Win Pakorn’un kaderleri kesişir. Kader sonucu tanışan ikili beraber yaşamaya başlar. WanNueng, Win Pakorn’un gey olduğunu düşündüğü için onunla rahatlıkla yaşamaktadır. Fakat aradan geçen sürede onun gey olmadığını anlar.

Zamanla ikilimiz birbirine yakınlaşmaya başlar. Fakat tam yakınlaştıkları zaman eski aşıklarını etraflarında bulurlar ve bir aşk çemberi başlar.

Dizi gerçekten aşırı komik ve eğlenceli. Her bölüm ayrı bir gülme krizine giriyorsunuz. Ayrıca içerisindeki romantik hikayelerde bazen sizi duygulandırıyor. Tayland dizileri arasında kesinlikle izlemenizi önereceğim yapımlardan biri.

Angel Magic

tayland-dizileri-angel-magic
Tayland Dizileri – Angel Magic

Dizi Türü: Romantik, Fantastik, Gençlik, Komedi
Bölüm Sayısı: 28

Karakterimiz Beauty’nin son dönemlerde ilk olarak annesi hemen sonrasında da babası vefat etmiştir. Beauty zengin bir ailede dünyaya geldiğinden dolayı gerçekten şımarık olarak nitelendirilebilecek şekilde büyümüştür.

Kuşlardan aşırı derece de korkan Beauty bir gün bir lanet ile lanetlenerek geceleri kuşa dönüşmeye başlar. Bu lanetin bozulması ve kurtulması için tek yol ise gerçekten ona aşık olan bir erkeğin onu öpmesidir. Romantizm ve dram seviyorsanız Tayland dizileri arasında yer alan bu Angel Magic dizisini izlemenizi öneririm.

An Evil Game A Love Game

tayland-dizileri-an-evil-game-a-love-game
Tayland Dizileri – An Evil Game A Love Game

Dizi Türü: Romantik, Dram
Bölüm Sayısı: 21

Karakterlerimiz Fahlada ve Saichon bir kaza sonucunda tanışırlar. Fahlada denizde bir kaza geçirir ve kazadan onu kurtaran kişi Saichon’dan başkası değildir. Fakat Fahlada olan bitene dair hiç bir şey hatırlamamaktadır. İkili sonrasında yakın anlaşır ve aralarında bir ilişki başlar. Fahlada ve Saichon çok mutlu bir birliktelik yaşarken bir gün ablası Fahlada’yı bularak tedaviye başlatır. Ablası, Fahlada’nın geçmiş hayatını hatırlamasını istemektedir. Fakat Fahlada tedavi gördüğü süre içerisinde Saichonu unutmuştur. Aradan geçen yıllar ile çiftimiz tekrar karşılaşır ve hikayeleri tekrar başlar.

Wong Wien Hua Jai

tayland-dizileri-Wong-Wien-Hua-Jai
Tayland Dizileri – Wong Wien Hua Jai

Dizi Türü: Romantik
Bölüm Sayısı: 16

Genç kız ve genç erkek arkadaşı birbirlerine tabiri caizse sırılsıklam aşık iki gençtir. Tam evlenme hayalleri kurmaya başladıkları zaman erkek kızı aldatır. Üstelik erkeğin aldattığı kız hamile kaldığını iddia etmeye başlar.

İkinci kız tam bir zavallıdır. Her istediğini abisine yaptıran ve şımarık bir şekilde büyümüş, her istediğini elde edebileceğine inanan birisidir. İki aşık bu aldatma olayından sonra ayrılırlar. Erkek ise hamile kaldığını iddia eden kız ile evlenmek zorunda kalır. Fakat evlendiği kız aslında hamile falan değildir bu evlenmek için ortaya atılan koca bir yalandan başka bir şey değildir.

Sevgilisinden ayrılan ilk kız ise eski sevgilisinin evlendiği gün bir bara giderek sarhoş olana kadar içki içer. Barda kötü niyetli bir kişi ise kızın sarhoş olmasını bekler ve sonrasında kızın içkisine ilaç atarak kızın bayılmasına neden olur. Kızı bu durumdan ise hamile kaldığını iddia eden kızın abisi kurtarır. Sabah uyandığında ise ana karakterimiz abinin kendine tecavüz ettiğini düşünür ve ortalığı ayağa kaldırır. Fakat çocuk kızı sadece kurtarmıştır. Kız açıklama yapmasına bile izin vermez.

İlerleyen süreçte ise abi kız kardeşinin ilişkisini korumak ve kızı, kardeşinin ilişkisinden uzak tutabilmek adına kızla birlikte olduğu yalanını söyleyerek onunla evlenmek ister.

Hikaye gerçekten çok ilginç. Açıkçası ben daha diziyi tam bitiremedim. Yarısındayım. Ama şuana kadar inanılmaz bir sürükleyicilik ile ilerledi. Sürekli bir entrika falan var. Kesinlikle izlemenizi öneririm.

The Handsome Cowboy

tayland-dizileri-handsome-cowboy
Tayland Dizileri – The Handsome Cowboy

Dizi Türü: Romantik, Gençlik
Bölüm Sayısı: 8

Gerçekten çok yakışıklı olan Sibtis, dikkatini çeken ve kendine hedef seçtiği bütün kadınlar ile beraber olmayı başarmıştır. Bir gün gece eğlenmek için gece kulübüne giden Prikkang ile yolları kesişir. Sibtis, Prikkang’dan gerçekten çok hoşlanmıştır. Fakat Prikkang kesinlikle kolay lokma değildir ve Sibtis’e kesinlikle yüz vermez.

İkilinin babaları ise arkadaştır. Bir gün Prikkang çiftliğe bazı işleri halletmek için gider. Çiftliğe gittiğinde ise karşısında Sibtis’i görür. Sibtis’i de babası çiftliğe işleri halletmesi için göndermiştir. İkili bu tesadüfe çok şaşırır. Dizinin ilerlemesi ile de aralarında güzel bir aşk başlar.

Kleun Cheewit

tayland-dizileri-kleun-chewit
Tayland Dizileri – Kleun Cheewit

Dizi Türü: Dram
Bölüm Sayısı: 15

Jee’nin annesi gerçekten çok zengin bir adam ile evlenmiştir. Jee ise ülkece tanınan çok ünlü bir artist ve mankendir. Annesinin yeni evlendiği adam kısacası Jee’nin üvey babası onu taciz etmeye başlamıştır. Bir gün üvey babası Jee’ye ilaç vererek tecavüz etmeye çalışır. Fakat kız son anda adamın ellerinden kaçmayı başarır ve arabaya binerek uzaklaşır.

Heyecan ile dikkatini tam toplamadan araba süren Jee bir kıza çarparak ölmesine neden olur. Ölen kızın sevgilisi Thit olayı duyunca dünya başına yıkılır ve mahvolur. Thit ise gerçekten çok yakışıklı ve başarılı bir avukattır. Thit, yaşanan bu olaydan sonra Jee’den intikam almak için ant içer.

Dizi gerçekten dramın dibi. Açıkçası izlerken “ya ben kendimi niye bu kadar üzüyorum durduk yere” dediğim oldu. Özellikle herkes birleşerek Jee ile uğraştıkça sürekli bir üzüntü ve sinir içerisindeyim. Dizi izleyiciyi kolaylıkla içine çekiyor. Eğer dram seviyorsanız bu tayland dizisi tam size göre!

Sawan Biang

tayland-dizileri-sawan-biang
Tayland Dizileri – Sawan Biang

Dizi Türü: Dram
Bölüm Sayısı: 12

Leela ve müstakbel eşi birkaç gün sonra evlenmek üzereyken bir trafik kazasına karışırlar. Leela’nın müstakbel eşi ve diğer araçtaki Kid’in karısı kazada hayatlarını kaybederler. Kid Leela’nın tedavisini karşılar, sürekli ziyaret eder vb. sürekli görüşürler. Bu esnada Leela Kid’in oğlunun gençken aşık olduğu ancak kendisini aşağılayarak reddeden Kawee olduğunu farkeder. İlerleyen zamanlarla Leela hem kardeşi Narin’in baskısıyla hem de Kawee’den intikam almak için Kid ile evlenir ve ailesiyle birlikte Kid’in evine taşınırlar.

Kawee ise bu duruma bir yandan sinir olurken bir yandan da Leela’yı kıskandırmak için Leela’nın kardeşi Narin’le ilgilenmeye başlar. Bu noktadan sonra olaylar olaylar, ben anlatıp tadını kaçırmayayım ama intikam, sevgi, şiddet, sadakat dizide ne ararsanız var.

Theory of Love

Tayland Dizileri - Theory of Love
Tayland Dizileri – Theory of Love

Dizi Türü: Dram

1 Haziran 2019’da ilk bölümü yayınlanan bu dizi ile ilgili ilk izlenimlerimi hemen aktarayım. Her ne kadar diziyi izlemeye başladığımda konusunun hemcinsler arasındaki bir aşk hikayesi olduğunu bilmesem de diziyi seyrettikçe bu durumdan hiç rahatsız olmadım, bence siz de diziye bir şans vermelisiniz.

Dizinin konusuna gelirsek; dizi Third, Too, Bone ve Kai adlı dört gencin ekseninde ilerliyor. Sorun şu ki; Third Kai’den yıllardır hoşlanıyor ancak Kai’nin eşcinsel eğilimi yok gibi göründüğü için bir türlü kendisine açılamıyor. Bu da yetmiyormuş gibi Kai’nin arkadaşlarıyla çıkmamak gibi bir kuralı da var. Third içinde bu duygular varken, Kai’yi her gün farklı bir kızla görürken sonunda Kai’ye açılabilecek mi?

Dipnot: Arkadaşlar listemiz güncellenmeye ve yeni Tayland Dizileri eklenmeye devam edecek. Sizde bu süreçte hangi dizileri listemize eklememiz gerektiği konusunda öneriler verebilirsiniz. Listemiz ile ilgili tüm yorum ve görüşlerinizi yorum kısmından bizimle paylaşırsanız çok seviniriz.

36 Yorum

 1. Sümeyye Pekdalgıç

  Paylaştığınız tüm dizileri izlemiştim. Gerçekten hepsi birbirinden güzel. Tayland dizileri izlemeyen herkes kesinlikle izlemeli. Tayland dizi önerileri hakkında yazdığınız liste için teşekkür ederim. Güncellenmesini bekliyorum en kısa zamanda.

 2. Tayland Dizileri gerçekten mükemmelmiş. Sizin tayland dizi önerileriniz ile başladım izlemeye ve keyifle izlemeye devam ediyorum.

 3. Uzak doğuya hayranlığım vardı Tayland dizileri arıyordum önerileriniz için teşekkür ederim.

 4. Verdiğiniz Tayland dizi önerileriniz için teşekkür ederim izleme listeme aldım verdiğiniz dizileri.

 5. Kore furyasından sonra bu tayland dizileri ne sarmıştım. Sıralamanız mükemmel olmuş 😀 The handsome cowboy a yeni başladım 🙂

 6. Uzak doğu dizileri arasında kesinlikle en iyisi Tayland dizileri

 7. Kim ne derse desin uzakdoğu dizileri arasında en iyileri Tayland dizileri. Anime olarak ta kesinlikle Kore bir numara

  • Ben 4 yıldır K-DRAMA izliyorum binlerce dizi izledim 1 günde 1 diziyi bitiriyorum. Tayland dizileri de izliyorum bu listede bilmediğim 1-2 dizi var diğerlerini izlemiştim. Milletin sevdiğine saygı duymalıyız. Zaten sen de bence demişsin ama Tayland dizileri çok daha iyi demek yanlış olur. Kişi neyi seviyorsa onun içi o en iyisidir. Bilinmeyen bir sürü dizi var Kore benim için çok ayrı, Türk dizileri beni sarmıyor. Tabii ki sevdiğim unutamadığım Türk dizileri var. Genel yapılan Türk dizileri. Her gün 1 dizi bitiriyorum. Bazı günler ise izlemek yerine yeni çıkan klipleri izliyorum. Tabii ki 16 bölüm olan dizileri bitirsem de 40 bölümlük dizilerde bir bölüm yarım saat oluyor yani 20 saat, on bölüm izleyip yeni diziye başlıyorum. Sonra ertesi gün o diziyi ve diğer başladığım diziyi bitirebiliyorum. Yani insanlar Kore, Tayland veya Çin dizilerine aşık olabilir. İngilizce dahi izliyorum. Anlatmak istediğim Tayland dizileri çok daha iyi demek yanlış. Bunu demem yeterli olurdu ama anlatmak istedim :-]
   Bunu birine yazdım burayada kopyalayıp atıyorum. Herkese yazmak biraz sıkıcı dizi izlemeye devam etmeliyim 🙂 Ama şunu ekliyim, o zaman bana göre kim ne derse desin uzakdoğu dizileri arasında en iyileri Çin dizileri herkesin en iyisi kendine :’) Anime olarak, Otagu gibisin <3 Saygılar Her şeyden önce animeyi tanıdım 7 yıldır <3

 8. Tayland dizileri aşk dizileri olarak en iyisi. Muhteşem bir romantizm yaşatıyor

 9. En iyi Tayland dizileri

  Millet Kore dizileri izlemeyi seviyor. Ama bence kesinlikle Tayland dizileri çok daha iyi. Sizde en iyi Tayland dizileri hangileri yazmıssınız

  • Ben 4 yıldır K-DRAMA izliyorum binlerce dizi izledim 1 günde 1 diziyi bitiriyorum. Tayland dizileri de izliyorum bu listede bilmediğim 1-2 dizi var diğerlerini izlemiştim. Milletin sevdiğine saygı duymalıyız. Zaten sen de bence demişsin ama Tayland dizileri çok daha iyi demek yanlış olur. Kişi neyi seviyorsa onun içi o en iyisidir. Bilinmeyen bir sürü dizi var Kore benim için çok ayrı, Türk dizileri beni sarmıyor. Tabii ki sevdiğim unutamadığım Türk dizileri var. Genel yapılan Türk dizileri. Her gün 1 dizi bitiriyorum. Bazı günler ise izlemek yerine yeni çıkan klipleri izliyorum. Tabii ki 16 bölüm olan dizileri bitirsem de 40 bölümlük dizilerde bir bölüm yarım saat oluyor yani 20 saat, on bölüm izleyip yeni diziye başlıyorum. Sonra ertesi gün o diziyi ve diğer başladığım diziyi bitirebiliyorum. Yani insanlar Kore, Tayland veya Çin dizilerine aşık olabilir. İngilizce dahi izliyorum. Anlatmak istediğim Tayland dizileri çok daha iyi demek yanlış. Bunu demem yeterli olurdu ama anlatmak istedim :-]

 10. Tayland dizileri mükemmel. Kore dizileri ve aamir khan filmleri ile ilgili de yazı bekliyorum

 11. Tayland dizileri blog

  Full house gerçekten muhteşem. Tayland dişlileri blog olarak okumak diğer insanların görüşlerini öğrenmek çok hoşuma gidiyor

 12. Tayland Dizileri

  Tayland dizileri hakkında çok güzel bir yazı teşekkürler.

 13. Tayland dizileri kesinlikle izlenmeli. En iyi uzak doğu dizileri

 14. gereksiz savar

  Tayland dizileri paylaşımınız gerçekten muhteşem. En iyi tayland dizileri hakkında tek tek güzelve bilgi vermişsiniz çok teşekkür ederim.

 15. Tayland dizileri içerisinde en çok beğendiğim Angel Magic arkadaşlar tavsiye ederim.Mutlaka izleyin

 16. En güzel Tayland dizileri bunlar evet ama bunlarında en iyisi kiss ne kesinlikle

 17. Kiss ne en güzel Tayland dizisi

 18. Tayland, Tayvan ve Çin dizilerini izlemeyi seviyorum 🙂 Başta dili çok yadırgamıştım lakin hepsi geçiyor zamanla. Çerezlik olabilecek U Prince serisini de önermek isterim 🙂 Canım sıkıldığında açıp izliyorum.

 19. SEVİL ÇEVİRGEN

  Çok güzel bir liste: )Kore dizileri izliyorum ama Tayland dizisi izlememiştim.Hepsini not ettim,teşekkürler: )

 20. Tayland dizileri blog

  Tayland dizileri önerileri gerçekten çok hoşuma gitti. Kiss mi dizisine başlamayı düşünüyorum. Konusu ilgi çekici

 21. En iyi Tayland dizisi kiss me

 22. Kore dizileri izlerken sitenizde gördüm. Tayland dizileri izlemeye başladım. Teşekkür ederim

 23. Tayland dizileri kesinlikle en iyi uzak doğu dizileri bence

 24. Uzak doğu dizileri son zamanlar da ülkemizde gittikçe yaygınlaşıyor. Konuları bizim dizilerimi e benzer aslında

 25. Berna Adıgüzel

  Tayland dizileri önerinizi çok sevdim özellikle full house en başta izlenmesi gereken dizi arkadaşlar

 26. Tayland dizilerini çok seviyorum ilk başta ben de önyargılı davrandım ama arkadaşımın önerisiyle başladım tavsiye ederim özellikle de full house

 27. I Wanna Be Sup’tar arkadaşlar tayland dizilerinin açık ara en iyi komedi türü tavsiye ederim 🤗🤗

 28. Tayland dizilerini izlemeye yeni başladım yorumda önerdiğiniz full house dizisi çok güzel önerileriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar 😊😊

 29. Hepsini izledim hepsi birbirinden güzel diziler öneririm

 30. wong wien hua jai nereden ızleyebılırılm acaba?

 31. ilk once soyleyeyimki tayland dizileri mesela kore dizileri gibi gercekci diyil cubic hic izlenesi diyil bilmenizi isterim lakorn dizilerini yarim birakdim pushun dizileri biraz secilmis oda bence yakisilki gibi gorunuduyu icin ama tay ve cin dizileri gercekci diller ama emeyinize saglik dyim hakk yitirmek hakka saygisizlik

 32. Wong Wien Hua Jai nereden izleyebilirim türkçe altyazılı acaba

 33. yeni dizilerin eklenmesini bekliyoruz 🙂

 34. birkaç tanesini denedim ama diziler yanıyor 😀 amerikan dizilerinden vazgeçmeyin 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir