Ana Sayfa / Güzellik / Sinoz Leke Kremi

Sinoz Leke Kremi

Sinoz Leke Kremi, cildi başta güneş ışınları olmak üzere çeşitli kimyasallar ve zararlı maddelere karşı korur. Bu tür zararlı maddeler cildinizde lekelenmeye neden olabilmekte. Bu lekelenmeler cildinizi estetik açıdan bozarken aynı zamanda erken yaşlanmış görüntüsü verir.

Bilim adamları tarafından yapılan araştırmalar sonucunda “su teresi” bitkisi cilt lekeleri üzerinde olumlu etkisi kanıtlanmış. Bu su teresi bitkisi ile de sinoz leke kremi üretilmeye başlanmış. Doğuştan gelen lekeler dışında sonradan oluşan lekelerin neredeyse tamamını ortadan kaldırdığı bilinen bir kremdir. Düzenli olarak leke oluşabilecek yerlerde kullanıldığı takdirde yeni leke oluşumlarını engellediği de kanıtlanmıştır.

Sinoz Leke Kremi Kullanımı

Krem çok etkili bir kremdir. Özellikle çiller, sivilce lekeleri, çatlak izleri, doğum izleri, doğum kontrol hapına bağlı oluşan lekeler, hormon ilaçlarına bağlı oluşan lekeler, yaşlanmaya bağlı oluşan lekeler başta olmak üzere daha birçok lekeyi ortadan kaldırır. İçeriğinde A, B, C, E, F, H vitaminleri bulundurur. Bu vitaminlerle birlikte lekeleri ortadan kaldırırken aynı zamanda cildinize bakım yapar. Cildinizin yağ dengesini ayarlar ve nemlendirir.

Krem, 30 faktörlü güneş koruma özelliğine sahiptir. Bu nedenle lekeleri geçirmesine ek olarak cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Sinoz mavi anemon çiçeği kremi ve sinoz akne kremi olarak satılan sinoz leke merhemi de vardır.

Kremi lekenin üzerine ince bir tabaka olacak şekilde sürmeniz ve cildinize yedirmeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz cilt bakım, besleme ve koruma özelliği için el, yüz, boyun, omuz ve dekolte bölgelerine de uygulayabilirsiniz.

Sinoz Leke Kremi Faydaları

Sinoz leke kremi faydaları konusunda sizlere kısa kısa bahsettik. Fakat detaylı olarak faydalarını listelemek gerekirse:

  • Teninizde renk değişikleri, renk farklılıkları, renk bozuklukları veya ton farklılıkları varsa bu krem ile farklılıkları ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Sinoz leke kremini dilerseniz lekeleri ortadan kaldırdıktan sonrada kullanabilirsiniz. Bu krem cildinizi besler, yeniler, nemlendirir ve zararlı etkenlere karşı cildinizi korumaya alır.
  • Sinoz leke kremi etkisini en fazla 1 hafta içerisinde gösterir ve lekeleri gözle görülür oranda temizler.
  • Sinoz leke keremini kullanmaya başladığınız anda lekelerin silikleşmeye başladığını fark edersiniz. Cildinizin daha aydınlık ve daha parlak olduğu fark edersiniz. Krem doğal ve bitkisel kaynaklı olduğundan dolayı alerjik değildir. Alerjik reaksiyonların ortaya çıkmasına neden olmaz.
  • Sinoz leke kremi vücudunuzda dilediğiniz her nokta için uygundur. Yüz, boyun, omuz, el, kol, bacak, dekolte bölgesi ve diğer bölgelerinizdeki cilt lekeleri için kullanılabilir.
  • Sinoz leke kremi kullananlar tarafından yapılan yorumların tamamı olumlu. Sivilce izleri, lekeler ve hatta küçük çizgilenmelerin bile kaybolduğu yönünde yorumlar. Kremin kullanımından çok kısa bir süre sonra cildin soyulmaya başlayarak yenilenme sürecine girdiği belirtiliyor. Cildin bu soyulma ve yenilenme sürecinden sonra ise lekelerin ortadan kalktığı söylenmekte.

Sinoz Leke Kremi Fiyatı

Sinoz Leke Kremi Fiyatı

Sinoz leke kreminin 2018 fiyatı eczaneden eczaneye değişiklik gösterse de yaklaşık olarak 80 ile 85 TL arasındadır.

Sinoz Leke Kremi Nerede Satılır

Kendi internet sitelerinden sipariş ile temin edebilirsiniz. Eczanelerin maalesef hepsinde bulunmayabiliyor. Büyük eczanelerde, genellikle hastanelerin bulunduğu bölgede ki eczanelerde olmakta. Dilerseniz sipariş verdiğinizde ecza deposundan getirebiliyorlar. Fakat bizim size önerimiz hem daha hızlı hem daha kolay hem de daha ucuz olacağından dolayı internet sitelerinden online sipariş vermeniz yönünde.

Bu yazılar ilginizi çekebilir:


Bir Yorum

  1. Sinoz leke kremi faydaları saymakla bitmiyor gerçekten muhteşem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir