Ana Sayfa / Güzellik / Sinoz Beyazlatıcı Krem

Sinoz Beyazlatıcı Krem

Sinoz beyazlatıcı krem, vücut genelinde çeşitli nedenlere bağlı olarak kararmalara karşı üretilmiş bir cilt bakım kremidir. Özellikle dirsek bölgesi, diz bölgesi, koltuk altı ve genital bölgelerde çeşitli nedenlere bağlı olarak zamanla kararmalar ortaya çıkabilir. Bu kararmalara müdahale edilmediği takdir de ise devamlı olarak kararmalar devam eder. Bu özel bölgelerde oluşan kararmalar ise özellikle bitkisel karışımlı beyazlatıcı kremler sayesinde ortadan kaldırılmaktadır. Bizde sizlere bu yazımızda cilt lekesi beyazlatma adına piyasadaki en kaliteli kremlerden biri olan “Sinoz Beyazlatıcı Krem” hakkında detaylı bir bilgilendirme yapacağız.

Sinoz Beyazlatıcı Krem

Sinoz beyazlatıcı krem vücutta bazı nedenlere bağlı olarak meydana gelen cilt kararmalarını cildi tekrar eski rengine kavuşturarak ortadan kaldırır. Vücutta özellikle koltuk altı, dirsekler ve genital bölgelerde görülen kararmalar insanları rahatsız edebilir ve kötü bir görüntü oluşturabilir. Kararmanın nedeni ise aslında hava almakta sıkıntı yaşaması ve epilasyon gibi durumlardan dolayı yıpranmasıdır. Vücudun kalan noktalarına göre daha zor hava alan bu noktalardaki hücrelerde yenilenme hızı düşüktür. Ayrıca epilasyon ve tıraş gibi cildi yıpratıcı durumlarda kararmayı körükler. Bu gibi durumlardan en az etkilenmek için en iyi epilasyon aleti tercih edilmeli.

Kararmalar ten renginden bağımsız olarak ortaya çıkar. Esmer kadınlarda görülebileceği gibi buğday tenli veya beyaz tenli kadınlarda da kararma görülmektedir. Önlem alınmadığı ve çözüm üretilmediği durumlarda bu kararmalar hızla ilerler. Kişinin kendisi başta olmak üzere çevresindeki insanlar ve cinsel partnerler tarafından fark edilebilir. Bu kararmaları yok etmek için piyasadaki en iyi kremlerden biri ise hiç şüphesiz ki sinoz beyazlatıcı krem olacaktır.

Kararmalar Neden Oluşur?

Vücuttaki bu kararmaların nedeni nedir peki? Dirsek ve diz gibi bölgelerde veya koltuk altı ve genital bölge gibi yerlerde niye ten renginde kararma yaşanır? Kararmanın genel nedenlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Epilasyon uygulamasında yapılan hatalar veya yanlış, kötü epilasyon aleti seçimi.
  • Tüylerin sürekli olarak alınması ve tıraş nedeniyle tenin yıpranması.
  • Koltuk altı ve genital bölgenin yeteri kadar hava alamaması ve hücrelerin yenilenme hızının azalması.
  • Dirsek ve diz gibi eklem bölgelerinde sürekli bükülmeye bağlı olarak.
  • Sürekli ve aşırı sürtünme noktasında kararma görülebilir. Özellikle kilolu kişilerde bu nedenle kararma ortaya çıkar.
  • Bakterilerin üremesine bağlı olarak kararma gözlemlenebilir.
  • Ağda kullanırken hatalı kullanım veya dikkatsiz kullanım.
  • Hormonlara bağlı olarak kararmalar yaşanabilir. Özellikle hormonal dengesizlikler ve hormonal dalgalanmalar neden olabilir.

Yukarıda listelediğimiz kararma nedenlerinin sebep olduğu kararmaların tamamının tedavisinde Sinoz beyazlatıcı krem kullanabilirsiniz.

Sinoz Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır

Vücudun hemen hemen her noktasında kullanılabilen bu Sinoz beyazlatıcı krem kullanımı da kolaydır. Kararma yaşanan bölgelere parmaklarınıza aldığınız sinoz beyazlatıcı kremi sürerek iyice yedirin. Oval bir şekilde masaj yaparak kremi tamamen cildinize yedirin. Kararma yaşanan bölgelere düzenli kullanımda kısa sürede gözle görülür bir etki yaşayacaksınız. Kısa sürede kararmaların ortadan kalktığını ve teninizin eski rengine döndüğünü göreceksiniz.

Kararmalar cildinizde yeni yeni oluşuyorsa yine kremi kullanabilirsiniz. Yine sinoz beyazlatıcı krem kullanımı düzenli şekilde yapılırsa bir kutu bittiği zaman kararmaların büyük oranda ortadan kalktığını göreceksiniz. Eğer kararmalar çok ileri seviyedeler ise kullanmanız gereken süre daha da uzayacaktır. Fakat kısa süre kullanımda bile gözle görülür bir etki yaşayacaksınız.

Kremin tam olarak sonuç vermesi için 1 ay düzenli kullanım gerekmektedir. Yeterli miktarda 1 ay boyunca düzenli kullanım kararmaların ortadan kalkması için büyük önem taşır. Fakat 2-3 kullanımdan sonra bile gözle görülür bir fark yaratacaktır.

Sinoz Beyazlatıcı Krem Yüze Sürülürmü

Sinoz beyazlatıcı krem, sinoz leke kremi ve sinoz yüz bakım maskesi kadınların çok severek kullandığı bakım ürünleri arasında yer alıyor. Sinoz tarafından piyasaya sunulan bu ürünler ciltte meydana gelen birçok problemin kolay ve etkili çözümünü sunuyor. Kadınların pürüzsüz, ipeksi ve ton farklılığı olmayan bir cilt yapısına kavuşmalarını sağlıyor. Bu ürünler her cilt yapısına uygun olacak şekilde ve minimum yan etki ortaya çıkaracak şekilde üretiliyor. Ayrıca bu ürünlerin tamamı bitkisel bazlı ürünler.

Sinoz beyazlatıcı krem yüze sürülürmü konunuza gelecek olursak cevabımız “evet sürülür“. Yüz bölgesine uygularken parmak uçlarınıza aldığınız kremi oval şekilde mesaj yaparak yüzünüze yedirin. Sert davranmayın. Cildinize zarar vermekten kaçınarak elinizden geldiğince yavaş ve nazik hareketler yapın. Kısa süre içerisinde kararmaların açıldığını gözle göreceksiniz. Tam etki için en az 1 ay düzenli kullanmanız gerekmektedir. Sinoz doğal bakım ürünlerinin tamamını kendilerine ait olan internet sitesinden ve seçkin eczanelerden temin edebilirsiniz.

Cildinizde kararma dışında sivilce lekesi, kesi yarası, çatlaklar gibi lekeler varsa ve bu lekelerden kurtulmak istiyorsanız Sinoz Leke Kremi yazımızı okumanızı da öneririz.

Sinoz Beyazlatıcı Krem Kullananlar

Sinoz beyazlatıcı krem kullanıcı yorumları genellikle olumlu yönde. Özellikle sizler için çeşitli forumlardan yaptığımız araştırmalarda detaylı araştırmamıza rağmen kötü yorumlara denk gelemedik. Genellikle kullanıcıların ortak görüşü düzenli kullanımda kısa sürede cilt kararmalarını ortadan kaldırdığı yönünde. Kullanıcıların genel olarak kremden memnun kaldıklarını ve ilk kutunun bitiminden sonra ikinci kutuyu devam etmek için kesinlikle aldıklarını yazmışlar.

Kısacası sinoz beyazlatıcı krem kullananlar genel olarak kremden memnun. Kullanım açısından da diğer kremlere oranla çok daha kolay ve pratik olduğu hakkında yorumlar yapılmış.

Hassas cilde sahip kişiler tarafından yapılan sinoz beyazlatıcı krem hakkındaki yorumlarda olumlu yönde. Genel olarak hassas cilde sahip kişilerde kremi beğenerek kullanamaya devam ettiklerini söylemişler.

Dermatolojik testlerden de krem tam not almış. Bu nedenle güvenle sinoz beyazlatıcı krem en hassas bölgelerde, koltuk altında ve genital bölgelerde gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Sinoz Beyazlatıcı Krem Fiyat

Sinoz beyazlatıcı krem fiyatı 59 TL ile 79 TL arasında değişiklik göstermektedir. Dilerseniz çeşitli internet sitelerinden dilerseniz markanın resmi internet sitesinden dilerseniz seçkin eczanelerden ürünü kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Bu yazılar ilginizi çekebilir:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir