Ana Sayfa / Kültür / Sihirbazlar Çetesi 3

Sihirbazlar Çetesi 3

Sihirbazlar Çetesi 3 film severler tarafından en çok beklenen filmler arasında. Peki Sihirbazlar Çetesi 3 ne zaman çıkacak? Bizde sizlerle bu yazımızda filmin vizyon tarihi ve filmin konusu ile ilgili detayları paylaşacağız.

2013 yılında beklenmedik bir başarı yakalayan Sihirbazlar Çetesi filmi beyaz perde üzerinde 351 Milyon Dolarlık bir hasılata imza attı. Böyle beklenmeyen büyük bir başarı tabi ki ikinci filmin gelmesini garantiledi. Zaten ilk film ile bile büyük bir hayran kitlesi kazanmayı başardılar. Sinema severler tarafından yoğun ilgi ile de bu durum birleşince Sihirbazlar Çetesi 2 çekildi ve yayınlandı. Ülkemizde 10 Haziran 2016 tarihinde yayınlanan bu yapım dünya genelinde 334 Milyon Dolarlık büyük bir başarıya daha imza atmış oldu. Bazı film eleştirmenleri tarafından 2. film bir miktar eleştiri alsa da yinede serinin hayran kitlesi gittikçe artmaya başladı.

İlk iki filmin bu başarısı ve serinin hayranları tarafından 3. film içinde çalışmalar başlandı. Lionsgate tarafından yapılan açıklama ile takipçilere Sihirbazlar Çetesi 3′ün çekileceği açıklandı.

Sihirbazlar Çetesi 3 Ne Zaman Çıkacak

Lionstage tarafından yapılan bu açıklamanın ardından serinin takipçileri tarafından “Sihirbazlar Çetesi 3 ne zaman vizyona girecek?Sihirbazlar Çetesi 3 çıkacak mı?Sihirbazlar Çetesi 3 ne zaman çıkacak?” gibi soru bombardımanına tutuldu.

Yönetmen koltuğunda Jon. M. Chu’nun oturacağı Sihirbazlar Çetesi 3’ün senaryosu da hazır durumda. Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Morgan Freeman, Jay Chou, Dave Franco gibi seri ile özdeşleşen birçok oyuncununda yeni filmde yine boy göstermesi bekleniyor.

Sihirbazlar Çetesi 3’ün vizyon tarihi ise 2019 yılının yaz dönemi olarak planlanmakta. Tam olarak tarih kesinleşmese de filmin beyaz perdeye yansıyacağı zaman hemen hemen belli. Ayrıca IMDb kayıtlarında da Sihizbarlar Çetesi 3’ün 2019 yılında izleyici ile buluşacağına işaret edildi. Kısacası 2019 yılının Temmuz ayında filmi sinemalarda izleyebileceğiz gibi görünüyor.

Sihirbazlık, suç ve zeka arasında dönen bu serinin yeni filmi sevenleri tarafından büyük bir heyecan ile beklenmekte. Umarız beklentileri karşılayan enfes bir film daha izlememizi sağlarlar.

Ayrıca bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:


Bir Yorum

  1. Sihirbazlar çetesi klasik ters köşe üzerine kurulu sihirbazlar çetesi 3 te öyle olacak bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir