Ana Sayfa / Kültür / Mezarına Tüküreceğim 4

Mezarına Tüküreceğim 4

Mezarına tüküreceğim 4 ne zaman çıkacak, yıllar geçtikçe popülaritesi artan ve en çok sevilen film serilerinden biri halini olan film serisi için yeni filmin yayın zamanı konuşulmaya başlandı. Serinin son filminin yayınlanmasının üzerinden uzun bir zaman geçmesinin ardından serinin yeni filminin ne zaman izleyici ile buluşacağı sevenleri tarafından en merak edilen konulardan biriydi.

Mezarına Tüküreceğim 4 Ne Zaman Çıkacak

Mezarına tüküreceğim 4 ile ilgili bu günlerde çok fazla dedikodu dönmekte. Bu kadar bilgi kirliliğinin arasında gerçekle yalanı ayırt etmek çok zor. Kimi dedikodular 2019 yılında mezarına tüküreceğim 4’ün vizyona gireceği yönünde. Kimi dedikodular ise 2020 yılını işaret ediyor. Fakat sevenlerine kesin olarak söyleyeceğimiz bir şey var. Mezarına tüküreceğim 4 şuanda yapım ve kurgu aşamasında. Bu nedenle çok yakın bir zamanda Mezarına tüküreceğim 4 ne zaman çıkacak sorunuza kesin olarak yanıt bulacaksınız.

Mezarına Tüküreceğim 4 Filmi Vizyon Tarihi

Mezarına Tüküreceğim (Eski) 1978 yılında izleyici ile buluştu.

Mezarına Tüküreceğim 1 2010 yılında izleyici ile buluştu.

Mezarına Tüküreceğim 2 2013 yılında izleyici ile buluştu.

Mezarına Tüküreceğim 3 2015 yılında izleyici ile buluştu.

Mezarına Tüküreceğim 4 –

Yapım her yeni filmini 2-3 yıl ara ile yaptığından dolayı yeni filmin 2019 yılında beyaz perdeye yansıyacağı konusunda büyük iddialar bulunmakta. Son yayınlanan filminde bu kadar büyük bir başarı sağladıktan sonra Mezarına Tüküreceğim 4 çıkacak mı gibi bir soru sormak yanlış olur.

Mezarına Tüküreceğim Serisi İle İlgili Genel Bilgi

Film serisinin ilk filmi 1978 yılında izleyici ile ilk defa buluşmuştu. Yani eğer 1978 de yayınlanan filmi ilk film sayarsanız seri aslında 4 filmden oluşmakta. Fakat modern teknikler ile tekrar kurgulanıp çekilerek izleyiciyle 2010 yılında buluştu. Film yazar olan bir kadının köy evinde yaşayarak romanını yazmasını istemesi ile başlamakta. Hayat yolunda ilerlerken bir gün yazar kadın dışarıya çıkıp dolaşmaya karar verir. Etrafta dolaştığı sırada ise bir grup erkek kıza saldırır. Kız kendini bir şekilde kurtarmayı başarır ve onlara karşı intikam almak için yeminler eder. Film bundan sonra kadının o erkeklerden tek tek intikamını konu alıyor.

Sonrasında serinin devamı olarak çekilen filmlerin tamamı aynı konu üzerinde işlenmektedir. Her filmde farklı bir kadın farklı nedenlerle bir problem yaşar ve intikam yemini eder. Sonrasında tek tek intikam peşinde koşar. Böyle dediğimizde konu biraz basitleşmiş gibi oldu ama aslında temeli böyle. Fakat izlemediyseniz kesinlikle ilk 3 filmini izlemenizi öneririm.

Bu arada duyduğum kadarıyla izleyecek dizin kalmamış. Senin için özenle hazırladığım En İyi Tayland Dizileri yazımı okumaya ne dersin?

Ayrıca Korku Seansı 3 Ne Zaman Çıkacak yazımda ilgini çekebilir.

5 Yorum

  1. Mezarına Tüküreceğim 4

    Çıkacaksa çıksın artık. Mezarına Tüküreceğim 4 çıkacak mı sorularını sormaktan mezarına Tüküreceğim 4 ne zaman çıkacak diye sormaya başlayalım yeter

  2. Mezarına Tüküreceğim 4 güzel bir yapım olacak gibi labirent 4 ne zaman gelecek acaba

  3. Mezarına Tüküreceğim serisi gerçekten çok iyiydi. 4. Filmi merakla bekliyorum. Umarım en kısa zamanda gelir

  4. Mezarına Tüküreceğim 4 vizyon tarihi ne zaman acaba heyecanla bekliyorum yeni filmi

  5. Mezarına Tüküreceğim serisini izlemelisiniz kesinlikle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir