Ana Sayfa / Kültür / Labirent 4 Ne Zaman Çıkacak?

Labirent 4 Ne Zaman Çıkacak?

Labirent 4 ne zaman çıkacak, labirent 4 vizyon tarihi ne zaman, labirent 4 ölüm emri ne zaman çıkacak gibi sorular serinin 3. filmi olan son isyandan hemen sonra sorulmaya başlandı. Büyük bir kitle ise serinin devamının geleceğine dair umutlarını kaybetti ve labirent serisinin sona erdiğini düşündü. Bu düşüncenin en büyük nedeni ise kulaktan kulağa yayılan dedikodulardı.

Son zamanlarda çekilen filmler arasında en iyisi olmaya aday bir seri olan labirent serisi, birçok yaştan insanında beğenisini toplamayı başardı. Labirent film konusu olarak insanlığın bir virüs yüzünden yok olma tehlikesi ile yüz yüze geldiği bir durumu anlatmakta. Filmde bazı bilim adamları bu tehlikeli virüsü ortadan kaldırmak adına deney yaparken bu deneylerde genç insanları kullanmaya başlıyorlar. Deney içerisinde bir grup gencin labirent içerisine bırakılarak burada yaşaması bekleniyor. Bu deneylerin amacı isyan adında bir kimyasalı bularak bu tehlikeli virüsü dünyadan yok etmek. Onlarca gencin kullanıldığı deneyden başarıya ulaşan ise bir avuç gençten başkası değildir. Labirentten kurtulmayı başaran bu gençler için her şey aslında daha yeni başlıyordur.

Labirent 4 Ne Zaman Çıkacak

Labirent 4 ne zaman çıkacak sorunuza cevap vermemiz gerekirse daha açıklanmış kesin bir tarih bulunmuyor. Fakat seri 4 yıl içerisinde birbirinden başarılı 3 film ile karşımıza çıktı. Bu nedenle çok uzak bir gelecekte çıkacağını düşünmüyorum. Tahminlerime göre labirent 4 ne zaman çıkacak sorunuza vereceğim cevap büyük ihtimalle 2019 yılında çıkacaktır.

Tabi çekimde önceki filmde olduğu gibi bazı problemler yaşanırsa labirent 4’ün çıkış tarihi 2020 yılını bulabilir. Labirent 4 film konusu ile ilgili de duyduğum dedikoduları paylaşmak isterim. Gelecek filmin konu itibari ile serinin başına yani daha da öncesine döneceği söyleniyor. Serinin aslında bir anda belli bir olaydan başlaması ve sanki şuana kadar izlediğimiz filmler konunun ortası gibi olması bu dedikoduları güçlendiriyor. Tabi bu labirent 4 film konusu hakkında dediklerim sadece dedikodulardan ibaret. Kesin ve net bilgiler değil.

Gerek yayın tarihi gerek filmin konusu ile ilgili resmi açıklamalar geldikçe sitemizde yer vermeye devam edeceğiz.

Labirent Serisi Kaç Filmden Oluşuyor?

Labirent film serisi aslında kitaptan beyaz perdeye uygulanan yapımlar arasında yer alıyor. Bu nedenle labirent 4 ölüm emri filmi beyaz perdeye uyarlanma konusunda kesin bir gözle bakılıyor. Serinin son iki kitabı ise labirent 4 ölüm emri ve labirent 5 virüs kodu olarak isimlendirilmiş. Eğer labirent 4 ne zaman çıkacak diye beklemek istemiyorsanız kitapları internet üzerinden veya kitapçılardan temin ederek okumaya başlayabilirsiniz. Toparlamak gerekirse kitap serisi 5 kitaptan oluşurken şuana kadar sadece 3 kitap beyaz perdeye uyarlandı.

Labirent Filmi Vizyon Tarihi

 • Labirent 1 Ölümcül Kaçış – 2014 yılında izleyici ile buluştu.
 • Labirent 2 Alev Deneyleri – 2015 yılında izleyici ile buluştu.
 • Labirent 3 Son İsyan – 2018 yılında izleyici ile buluştu.

Labirent serisinin yayınlandıkları yıllara baktığımız zaman 4 sene içerisinde 3 adet filmin çıktığını görmekteyiz. Son filmde yaşanan aksaklıklar olmasa belki son film çok daha erkende gelebilirdi. Normalde amaçları her sene yeni bir film ile izleyicinin karşısına çıkmaktı. Bu nedenle labirent 4 ne zaman çıkacak sorunuzun cevabı bir aksaklık olmazsa 2019 olacaktır.

İzleyecek film veya dizi bulamıyor musunuz? Sizin hazırladığımız En İyi Tayland Dizileri yazımızı okumanızı öneririz.

Bu yazılarımızda ilginizi çekebilir:

Bu Yazılar Da İlginizi Çekebilir

shameless-konusu

Shameless Konusu

Shameless konusu itibari ile dünya çapında çok sevilen bir dizi olmayı başardı. Ülkemizde de takipçisinin …

7 Yorum

 1. Labirent 4 vizyon tarihi ne zaman belli olacak? Ne zaman vizyona girecek yeni filmi merakla bekliyorum bu konu burdsa bitmez.

 2. labirent 4 kesinlikle ve kesinlikle çıkmalı. Böyle olmamalı yarım kalmamalı her şey. Teresanın yaşaması ve bir şekilde newti ninde hayata dönmesi gerekiyor. Sonuçta peterpana benzeyen çocuk yaşama dönmüştü bundan dolayı dönmek imkansız değil. Bir şeyler uydurarak ikisini de labirent 4 e ekleyebilirler. Dünyayı hep beraber kurtarabilirler. Dünyayı kurtararak bitsin film. Mutlu sonla bitsin artık yeter bu filmde bari mutlu son olsun

  • kardeşim ben filmi izlemeden önce kitabı okumuştum ve kitabı urarladılar senaryoya göre dicm o ki kurtarma fln degil terasa ile thomesın hayatlarını anlatıcaklar kesin ölüm emri çok güzel bir konusu vardı

 3. Labirent 4 vizyona gitsin artık çok merak ediyorum bu hikâye burada bitmemeli

 4. Labirent filmleri gerçekten çok güzel oluyor ya 😂 bu film çıksın izleyeceğim kesin çok seviyorum bu filmi hocam tanıtım videosu falan var mi bu filmin çok merak ettim bu serisini çıktığında hiç kacirmamayi düşünüyorum 😊 bu filmin tarihini söylediğiniz için çok teşekkür ederim 😊

 5. Labirent 4 ne zaman artık çıksında izleyelim yeter

 6. Labirent 4 vizyon tarihi yaklasıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir