Breaking News
Home / Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Hesna.net isimli internet sitemizi kullanmak istiyorsanız aşağıda yer alan kullanım koşullarını kabul etmiş olmalısınız. Eğer aşağıda yer almakta olan kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız sitemizden hemen ayrılmalı ve bir daha sitemizi ziyaret etmemelisiniz. Eğer sitemizi ziyaret ediyorsanız kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

  • Sitemiz üzerinde yer alan yazıların tamamı bilgi vermek amacı altında yazılıp yayımlanmıştır. Sitemiz üzerinde yer alan makalelerden hiç biri tıbbi bir beyanat yükümlülüğü taşımamaktadır. İnternet sitemiz üzerinden herhangi bir şekilde tıbbi tedavi yönlendirmesi ve ilaç tavsiyesi yapılmamaktadır.
  • İnternet sitemiz üzerinde yer alan bilgiler farklı kaynaklardan ve ağırlıklı olarak yabancı dillerdeki alanında uzman sitelerden tercüme edilerek derlenip sitemizde yayınlanmaktadır.
  • Sitemiz üzerinde yer alan makalelerde hiçbir şekilde intihara teşvik gibi bir durum yoktur.
  • Hastalık durumunda tedavi ve ilaçlar sadece doktor onayından sonra kullanılmalıdır. Site üzerinde yer alan bilgilere dayanarak kullanılması veyahut uygulanması durumunda Hesna.net olarak hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz. Ortaya çıkabilecek maddi ve manevi durumlardan dolayı suçlu gösterilemeyiz. Sitemiz üzerinde paylaşılan bilgiler tedavi amaçlı değildir. Tedavi yöntemleri, tedavi aşamaları, ve tedavi süresince uygulanan prosedürleri anlatmak amacıyla paylaşılmaktadır. Kesinlikle ve kesinlikle hastalık tedavisi olarak gösterilemez.
  • Hesna üzerinden paylaşılan bilgiler sadece ve sadece bilgilendirme amacı taşımaktadır. Herhangi bir şeyin kullanımına, satın alınmasına, delil gösterilmesine, tavsiye edilmesine ve uygulanmasına neden olamaz ve aracılık etmez.
  • İnternet sitemiz üzerinde paylaşılan bilgiler kesinlikle ve kesinlikle gerçek bilgi kaynağı değildir. Sitemiz üzerinde yer alan yazılar genellikle kullanıcılarımız tarafından eklenmiş veya yorumlanmıştır.
  • Sitemiz üzerinde yer alan bilgiler yanlış olabileceği gibi güncelliğini yitirmiş olabilir. Bu nedenle sitede yer alan yazılar hiçbir şekilde taahhüt veya tavsiye yerine geçmez.

Sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılarımız bu beyannameyi (Kullanım Koşullarını) okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır. Lütfen sağlık ile ilgili problemlerinizde ilk olarak doktorunuza danışın.