Ana Sayfa / Kültür / Korku Seansı 3 Ne Zaman Çıkacak?

Korku Seansı 3 Ne Zaman Çıkacak?

Korku Seansı 3 Ne Zaman Çıkacak? Korku Seansı serisinin yönetmeni James WanKorku Seansı 3 filmi ile serinin devam edeceğini serinin sevenleri ile paylaştı. 3 Temmuz 2019 tarihinde Amerika’da izleyici ile buluşacak korku seansı filminin ülkemizdeki yayın tarihi henüz bilinmiyor.

Korku Seansı 3 Ne Zaman Çıkacak?

Serinin yönetmeni olan James Wan’ın paylaştıklarına göre Korku Seansı 3 ne yazık ki serinin son filmi olacak. Dünya üzerinde en sevilen korku yapımları arasında yer alan ve milyonlarca seveni olan serinin neden devam ettirilmeyeceği ise tamamen merak konusu. Tabi serinin yapımcı şirketi olan Warner Bros, farklı bir yönetmen ile anlaşarak serinin devamını ettirebilir. Fakat serinin devam edebilmesi ve izleyiciler tarafından ilgi görebilmesi için yeni yönetmenin en az James Wan kadar başarılı olması gerekiyor.

Warner Bros, Korku Seansı serisinin eşsiz içeriklerden oluşmasını istiyor. Bilinen korku filmi statüsünden çıkarak farklılıklar yaratmak istiyor. Bu nedenle filminin 1980 yıllarında geçeceği ve kurt adamlara değineceği ile ilgili bazı paylaşımlarda oldu. Bu bilgiler henüz kesin bilgiler olmasa da benim kişisel temennim seriye kurt adamlarının girmemesi gerektiği yönünde. Bu kadar güzel bir korku ve doğa üstü olaylarla ilgili bir yapım kurt adamlar ile tam bir rezillik halini alacaktır. Şimdilik Korku Seansı 3 ile ilgili gelişmeler bu kadar. Serinin bu filmi ile ilgili yeni bilgiler ve açıklamalar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizde bu seri ve yeni gelecek film hakkında bilgilerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizimle paylaşın.

Dizi ve filmler ile ilgili misiniz? O zaman sizleri Tayland Dizileri yazımızı okumaya davet edelim.

5 Yorum

  1. Korku seansı 3 ne zaman çıkacak

    En sevdiğim korku filmi serisi olan korku seansının yeni filmi korku seansı 3 ne zaman çıkacak diye araştırma yaparken sitenizi buldum. Ve şimdi korku seansı 3 ten sonra devam etmeyeceğini öğrendim. Yakında 3. Filmi izleyeceğime mi sevinim devam etmeyeceğine mi üzülim.

  2. Korku seansı 3 vizyon tarihi hala belli olmadı mı ya

  3. Korku seansı 2 te eski sevgilim ile beraber girmiştim. Korku seansı 3 vizyon tarihi gelene kadar sevgili bulmam lazım gitmek istiyorum ama tek gidemem. Korkarım

  4. Korku seansı 3 büyük bir heyecanla bekliyorum

  5. Korku seansı 3 artık çıkmalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir