Ana Sayfa / Anne Ve Çocuk / Kedi Çizimi

Kedi Çizimi

Kedi çizimi, 5 adımda kolay kedi çizimi yazımızı okuyarak çocuklarınızla kolaylıkla kedi resimleri çizebilirsiniz. Bu çizim ile çocuğunuz ile hem eğlenceli zaman geçirecek hem de onun el becerisini ve zekasını arttıracaksınız. Adım adım anlattığımız kedi çizimi ile kısa sürede çocuğunuz ile beraber çizim yapabilirsiniz. Yazımızı okuyarak çok kısa bir sürede kedi çizimi nasıl yapılır öğrenebilirsiniz. Sonrasında ise çocuklarınız ile beraber güzel vakit geçirebilirsiniz.

Kedi Çizimi

Hızlı ve basit yapılan kedi çizimi ile sizde neredeyse hiç zorlanmadan mükemmel çizimler ortaya çıkarabilirsiniz. Adım adım kedi çizimi yazımız sayesinde kolaylıkla nasıl kedi çizilir öğrenecek ve minikler ile mutlu bir gün geçireceksiniz.

Eğer miniklerin yaşı küçükse resimlerin bir kopyasını alarak aşama aşama üstünden geçmelerini sonrasında ise boyamalarını isteyebilirsiniz. Dilerseniz çizimleri siz yapıp boyamasını miniklere bırakabilirsiniz. Hesna.net üzerinde kısa bir araştırma ile bu tür adım adım resim çizimi örneklerinden bolca bulabilirsiniz. Daha fazla vaktinizi almadan sizlere kolay kedi çizimi nasıl yapılır onları gösterelim.

adim-adim-kolay-kedi-cizimi
6 Adımda Kolay Kedi Çizimi
kolay-kedi-cizimi
Kolay Kedi Çizimi
kedi-nasil-cizilir
Kedi Nasıl Çizilir?

 


3 Yorum

  1. Kedi çizebilen anne

    Çocuğum iki gündür sürekli bana kedi çiz, kedi nasıl çizilir, anne kedi çiz ben boyiyim diyordu. Sitenizde denk geldim bu yazıya. Çok teşekkür ederim sayenizde çocuğumu mutlu ettim. Normalde resim çizme yeteneğim sıfır ama kolayca çizdim ve çocuğum mutlu oldu. Çocuğumu mutlu ederek beni de ettiniz. Çok teşekkür ederim

  2. Yaptığım kedi çizimi gerçekten çok tatlı oldu. Teşekkür ederim

  3. Kolay kedi çizimi tam istediğim gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir