Ana Sayfa / Sağlık / Glohem Basur Kremi

Glohem Basur Kremi

Glohem basur kremi, basur ne yazık ki her üç insandan birinde görülebilen yaygın ve ciddi bir hastalıktır. Basurun ilk ortaya çıkan belirtisi kısacası kişinin basur olduğunu anlamasını sağlayan ilk belirtisi tuvalette makattan kan gelmesidir. Makattan kan gelmesi kabız olan insanlarda oldukça sık görülen bir durumdur. Bu nedenle her makat kanamasına basur diyemeyiz. Ayrıca bağırsak kanseri belirtileri de basur belirtileri ile birebir aynıdır.

Basur olduğundan şüphelenen kişi kesinlikle hastaneye giderek ilgili bölüme başvurması gerekmektedir. Basura hangi bölüm bakar konumuza buradan ulaşabilirsiniz. Hastaneye giden kişi gerekli testleri yaptırmasının ardından hastalığından tam olarak emin olacaktır. Basur oldum diyerek hiçbir şekilde muayene olmayan kişi glohem basur kremi ile şikayetlerini yatıştırabilir fakat bu seferde olası bir bağırsak kanserinin ilerlemesine yol açabilir.

Glohem Basur Kremi

Basur kremleri veya basur ilaçları ne olursa olsun hastalığı tam olarak ortadan kaldırmaz. Bu ilaç ve merhemlere glohem basur kremi de dahildir. Fakat kişi basurdan kaynaklı olarak ortaya çıkan semptomları ortadan kaldırabilir. Glohem basur kremi, makattaki kanamayı azaltabilir, makat kaşıntısını azaltabilir ve hatta makat ağrısını bile ortadan kaldırabilir. Ama kişi basurun kesin tedavisi olarak kullanmamalıdır. Basurun en kesin ve en kısa tedavisi ise cerrahi müdahaledir.

Glohem basur kremi içerisinde bulunan kanal büzücüler sayesinde makat kanamasını ortadan kaldırmaktadır. Hatta basurdan kaynaklı olarak ortaya çıkan makat ağrısı, makat yanması ve makat kaşıntısını da ortadan kaldırır. Glohem basur merhemi, yapısı sayesinde makatın içine ve çevresine kolaylıkla uygulanabilmektedir. Bu merhemin bilinen bir yan etkisi ise yoktur.

Glohem basur kremi için belirttiğimiz gibi basur üzerinde tedavi edici özellik göstermez. Sadece basura bağlı olarak ortaya çıkan rahatsızlıkları ortadan kaldırır başka bir işe yaramaz. Basur hastalığından kesin olarak kurtulmak adına doktorunuza danışmalısınız. Doktorunuzun size önereceği tedavi ile basur kısa sürede ortadan kalkacaktır. Basurun ortadan kalkması ile de basurdan kaynaklı bu semptomların tamamı da ortadan kalkmış olacaktır. Unutmayın ki basur dikkat edilmesi gereken ve tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır. Tedavi edilmezse çok daha büyük hastalıklara yol açabilir.


2 Yorum

  1. Glohem basur kremi

    Glohem basur kremi gerçekten etkili. Bunun gibi başka öneriniz var mı acaba basur için

  2. Glohem basur kremi resmen bir mucize. 2-3 kullanımda bile ağrıları ortadan kaldırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir