Ana Sayfa / Güzellik / En İyi Epilasyon Aleti

En İyi Epilasyon Aleti

En iyi epilasyon aleti istenmeyen tüyleri ortadan kaldırmak adına kesin çözüm olabilir mi? Peki her epilasyon aleti sizler için doğru seçim midir? En çok tercih edilen epilasyon aleti hangisidir? En iyi epilasyon aleti yazımızı sizlerin bu sorularınıza yanıt vermek ve bu cihazlar üzerine olan kararsızlığınızı ortadan kaldırmak amacıyla hesna.net olarak bu yazıyı hazırladık.

En İyi Epilasyon Aleti

Vücudumuz üzerinde çıkan tüyler belkide biz kadınların en büyük problemlerinden bir tanesidir. İstenmeyen tüyler ile mücadele etmede ise bize destek olabilecek birçok yöntem bulunuyor. Fakat her yöntem istenmeyen tüyleri ortadan kaldırma konusunda etkili olamıyor.

Güzellik salonları ve kuaförlere tonlarca para veriyoruz fakat buna rağmen çevremdeki birçok kadın hala bu istenmeyen tüylerden şikayet ediyor. Bu şikayetlerin en büyük nedeni ise en iyi epilasyon aleti kullanılmaması veya doğru epilasyon cihazını seçmemek. Fakat bazende en çok tercih edilen epilasyon aleti kullanmanıza rağmen cihazı doğru kullanmadığınız için cildinizde büyük problemlere neden olabilir. Bu nedenle epilasyon cihazları dikkatli kullanılması gereken cihazlardır.

Piyasa da birçok epilasyon cihazı var. Bu cihazların hangisi daha iyi ve hangisi daha çok tercih ediliyor konusunda kararsız kalmanız gayet doğal. Bizde sizlerin bu sorununu çözebilmek adına en iyi epilasyon aleti listesini hazırladık.

En Çok Tercih Edilen Epilasyon Aleti

Ürünler arasından tercih yaparken fiyatından ziyade sizin cilt yapınız ve cildinizdeki tüy yoğunluğunu dikkate alarak tercih yapın. En çok tercih edilen epilasyon aleti listemizde yer verdiğimiz 5 üründe kesinlikle birbirinden daha kaliteli ve tamamı benim 1’e 1 kullandığım ürünlerdir.

Philips Lumea IPL Prestige

Fiyatı bir miktar diğer epilasyon cihazlarına göre fazla. Fakat Philips Lumea IPL Prestige kesinlikle verdiğiniz paranın hakkını sonuna kadar size veriyor. Zaten internet üzerinden satış yapan sitelerin tamamında en popüler epilasyon aleti olarak 1. sırayı kapatmış durumda. Cihazı kullanan kişilerden olumlu dönüşler ise gerçekten çok yüksek. Cihazın kesinlikle en önemli özelliği ise 2 ay içerisinde kalıcı olarak tüyleri engelliyor. Uzun zaman boyunca pürüzsüz bir cilt kadınların bu cihazı beğenmesindeki en önemli faktör. Bu pürüzsüz cilt özelliği ile en iyi epilasyon aleti olarak Philips Lumea IPL Prestige gösterilebilir.

Philips Lumea Essential BRI861/OO IPL

Cildinizi kendi kendine algılayıp ona göre ilerleyen bu cihaz ile cildiniz tam olarak ipeksi bir görünüme sahip oluyor. Cilde karşı duyarlılığı ile uzun süre boyunca istenmeyen tüyleri ortadan kaldırıyor. Bu özelliği ile bizim en çok tercih edilen epilasyon aleti listemize girmeye hak kazanıyor.

Rowenta EP2810 Flower Love Pink Epilatör

Rowenta EP2810 Flower Love Pink Epilatör hassasiyeti azaltan ve sizi rahatlatan masaj başlığı ile yüzünüzü güldürecek. Ayrıca fiyat olarak da diğer cihazlara göre daha uygun olması bu cihazı en çok satılan epilasyon aleti listesine sokmayı başarıyor. Birbirinden farklı 2 hız ayarı ve 24 cımbız gücü ise bu cihazın ekstraları.

Braun Yüz Epilatörü Ve Yüz Temizleme Cihazı SE830

Braun tarafından sadece yüz bölgesine özel geliştirilmiş bir ürün. Bu ürün ile yüz bölgenizde çıkan istenmeyen tüylerden hızlı ve acısız olarak kurtulabilirsiniz. Ayrıca sadece yüz bölgesi için geliştirildiği için yüzünüzü deforme etmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Bu ürünün diğer bir güzel özelliği ise yüz temizleme cihazı da barındırması. İçerisindeki yüz temizleme cihazı sayesinde makyajınızı kolaylıkla temizleyebilir ve makyaj malzemelerinin tıkadığı gözeneklerinizi açabilirsiniz.

Braun Silk-Epil 3 Epilatör 3170 Soft

En iyi epilasyon aleti listemizde en çok tercih edilen ürün hiç şüphesiz Braun Silk-Epil 3 Epilatör 3170 Soft. Özellikle fiyatının diğer ürünlere göre çok daha uygun olması ile kadınlar tarafından en çok sevilen ürünlerden biri. Kısacası en iyi epilasyon aleti listemizdeki en fiyat performans ürün diyebiliriz. Ulaşılması en zor olan tüyleri bile ortadan kaldırarak cildinizde uzun süre boyunca ipeksi bir pürüzsüzlük sağlıyor.

En iyi epilasyon aleti ve en çok tercih edilen epilasyon aleti konusunda sizler için hazırladığımız yazı bu noktada sona eriyor. Sizinde tercih ettiğiniz farklı epilasyon cihazları varsa bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz. Ayrıca sizlere anlattığımız bu 5 en iyi epilasyon aleti ile ilgili kullanıcı yorumunu da yine yorum bölümünden bizlere ve ziyaretçilerimize aktarabilirsiniz.


3 Yorum

  1. En iyi epilasyon aleti

    En iyi epilasyon aleti bencede kişiden kişiye değişir. Herkesin cildi ve tüy yapısı farklı sonuçta

  2. Epilasyon aleti önerileri ararken yazınıza denk geldim. Dediklerimiz doğru aslında herkes için farklı olmalı. Herkesin teni tüyü bir değil.

  3. Epilasyon aleti önerisi için teşekkür ederim fiyat performans ürünü dediğinizi alacağım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir